Володарка сердець Чехія

Володарка сердець Чехія от ТурМИКС Киев

Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія
  • Володарка сердець Чехія
  • Володарка сердець Чехія Киев

Володарка сердець Чехія

від 178 €

🚌 7 днів

Володарка сердець Чехія

🚌 НОВИЙ ЦІКАВИЙ АВТОБУСНИЙ ТУР ПО ЧЕХІЇ

Львів — Вроцлав* — Дрезден — Прага — Чеський Крумлов — Моравський Крас — Львів

Ось вона особлива, неперевершена магія середньовіччя, яку можна відчути,
але немає таких слів, якими можна було б її передати…

ТІЛЬКИ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД ПО ДОРОЗІ ДОДОМУ !!!

від 178 € — детальніше

Дати туру:  3 квітня, 2 та 16 травня, 12 червня, 31 липня, 23 серпня, 3 вересня, 23 жовтня

День 1. Львів — Вроцлав

06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал — Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
При швидкому проходженні кордону екскурсія Вроцлав«Священна квітка Європи» (18€/13€). Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе місто є одним із найкрасивіших в Польщі.
Ночівля в Польщі.

Володарка сердець Чехія  Володарка сердець Чехія

День 2. Дрезден

Сніданок. Прибуття в Дрезден. Вільний час у Дрездені.
Для охочих рекомендуємо екскурсію по Дрездену (18€/13Є). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту — Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера.
Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею (доп. плата). Вільний час для прогулянок і шопінгу. Німеччина — країна, яка може запропонувати своїм гостям блискучі можливості для шопінгу. Тут можна купити модний одяг для дорослих і дітей, взуття, німецьку косметику, спортивні товари, а також шоколад і багато іншого — ці товари відрізняються відмінною якістю при порівняно невисокій вартості. Хочете заглянути в Карштадт, C & A, Альтмаркталерею або Центральну Галерею — вибирайте самі. Покупки чекають Вас!

Переїзд до Праги. Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/23€). Аперитиви, вечеря шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей … Ось вони незабутні миті в житті …
Ночівля в Чехії (Прага).

 

День 3. Прага

Сніданок.
Пішохідна екскурсія «Таємниці, які розповіла Прага …». у лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця … і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!
Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
«Пивними дорогами Праги …» (23 € / 18 €). «Куди б не занесла чеха доля на своїх потужних крилах, навіть на край світу, є місце, куди він буде повертатися завжди, — туди, де варять чеське пиво». Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
Вистава Чорного театру — суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя … (вхідний квиток — 550 крон, діти до 12 років 480 крон, 1 євро приблизно 26 крон).
Ночівля в Чехії (Прага).

Володарка сердець Чехія     Володарка сердець Чехія

День 4. Карлові Вари

Сніданок. Вільний час у Празі. Для охочих:
Пропонуємо факультативну екскурсію «Карлові Вари» (26 € / 21 €). Заїзд на пивзавод Крушовіце для покупки пива. Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто — Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів … Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги …
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38€/30€). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад … в Добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера …
Ночівля в Чехії (Прага).

 

День 5. Чеський Крумлов

Сніданок.
Запрошуємо Вас у мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми …. Тут затишно, спокійно і дуже красиво … Край славиться багатою історією і хорошим вином … Обов’язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Відвідування замку Глубока над Влтавою (вх. квиток оплачується додатково). Далі шлях лежить в серце Південної Чехії — Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з Доби середньовіччя … Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок … Для всіх охочих вечірній відпочинок «Легенди Крумлова …» (23 € / 18 €). Вечірня прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі, Ви проведете незабутні години ….
Ночівля в Чехії.

Володарка сердець Чехія  Володарка сердець Чехія 

День 6. Моравський Крас

Сніданок.
Переїзд на північно-східну частину Чехії в природний заповідник Моравський Крас. Моравський крас — одне з природних чудес Чеської Республіки. Вільний час. Можливе відвідування верхнього містка прірви Мацоха. Для охочих (дод. оплата). Відвідування печер Пункевні. Тут, в надрах моравської землі ховається цілий світ підземних палаців та галерей, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно — царство вічної ночі, де час зупинився на тисячоліття, скільки таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств вони приховують! Спуститися до входу в печери можна на фунікулері або на невеликому поїзді. Друга частина екскурсії проходить по затоплених печерним коридорах — ми попливемо на човниках, побачимо під поверхнею води освітлені скельні мости і казкові підземні озера.
Виїзд до України. Нічний переїзд.

Володарка сердець Чехія Володарка сердець Чехія

День 7. Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 12:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал.
Подарунок! Екскурсія «Тільки у Львові». Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час. По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині. Костел Успіння, Домініканський Собор, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію …
До нових зустрічей!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• груповий страховий поліс (в разі особистої подачі необхідний індивідуальний страховий поліс — оплачується додатково)
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма.

 

Додатково оплачується:

• Мінімум одна рекомендована екскурсія із запропонованих в програмі (при замовленні турі)
У разі скасування рекомендованої екскурсії в турі (оплаченої при замовленні туру) — турист може вибрати альтернативний варіант екскурсії із запропонованих супроводжуючим групи в турі.
При відмові від альтернативного варіанту екскурсії — гроші за оплачену рекомендовану екскурсію НЕ повертаються !!!

• гарантійний платіж від невиїзду — від 16 €
• гарантований номер місця — від 16€ (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок.
• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір + Візовий Центр =35€ +23Є
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Як замовити та оплатити тур

 

ЗАКАЗАТЬ ТУР ОНЛАЙН

Пожелания к туру:
Имя:
Тел.:
е-mail:

Добавить комментарий

TourMIX
Горящие туры из Киева
Горячие путевки
- Рейтинг 99 из 100,
Отзывов 108, Голосов 9769